HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ekim 2016 Cumartesi

Sütlücespor üç golle üç puana uzandıSüper Amatör Lig önemli müsabakasında Sütlücespor ve Albayrakspor takımları Sütlüce Beyoğlu Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın ilk kırkbeş dakikası denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçti.Sütlücespor takımı rakibine göre daha atak ve arzulu bir futbol oynmaya çalışınca rakip kalede özellikle duran toplardan fırsatlar yakaladı.

Kaçırdıkları gol pozisyonları ve direkten dönen topuna rağmen Onur ile ilk kırkbeş dakikaya br gol sığdırmasını bildi.

Konuk Albayrak takımı yediği gol sonrasında beraberlik çabalarını gol ile süslemesini bildi ve devre arasına karşılıklı atılan birer gol ile 1-1 girildi.


Müsabakanın ikinci yarısına adeta 2-1 başlayan Sütlücespor takımı oyuna ağırlığını koymasını bildi.


Serdar'ın ayağından kazandığı gol ile 2-1'i bulan Sütlücespor takımı arzulu futbolunu dakikalar 52 dediği anda Efe ile bir gol daha buldu ve skor bir anda 3-1 oldu.


Bu dakikadan sonra Albayrak takımının gol girişimleri karısında dirençli futbolundan ödün vermeyen Sütlücespor takımı üç golle üç puana uzanmasını bildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.