HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ekim 2016 Pazar

SÜPER LİGDE BEYKOZ BELEDİYESPOR RÜZGARI ESİYOR

SÜPER LİGDE BEYKOZ BELEDİYESPOR RÜZGARI ESİYOR
Erkekler Hentbol Süper Liginde, Konya temsilcisi Selçuklu Belediyespor'u konuk eden Beykoz Belediyespor Hakemlerin geç gelmesi ile 1 saat gecikmeli başlayan müsabakadan 35-28 galip ayrılarak dördüncü haftayı da firesiz geçti, liderliğini devam ettirdi.


Bu sezon ilk kez Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele etmesine karşın süper bir başlangıç yapan Beykoz Belediyspor TakımıRecep Şahin Köktürk Spor Salonundagerçekeleşen mücadeleden 35-28 Galibiyet ile ayrıldı. Maç genelinde üstün bir görüntü çizen boğaziçi ekibi hızlı hücumları ile dikkatleri çekti. 

ilk yarıyı 19-0 gibi farklı skorla önde tamamlayan Beykoz Belediyespor'un ikinci yarıdaki ataklarında Konya Selçuklu Belediyespor Kalecisi Mehmet başarılı bir performans gösterince fark azaldı. Ancak oyun disiplininden biran bile kopmayan ev sahibi takım Konya ekibine farkı azaltma şansı vemeyerek en az dört sayılık üstünlük ile bu anları savuşturdu.


SALON : Recep Şahin Köktürk
HAKEMLER :
BEYKOZ BELEDİYESPOR :  Burak ( Gökhan-Murat ), Ömer Faruk 3, Ozan Erdoğan 5, Vladimir Zejak 3, İvan Dumınıc 8, Okan 1, Refik 1, Recai 4, Uğur 3, Çağlayan 2, Ümit 4, Cengiz, Yiğit 
ANTRENÖR : İsmal Tarakçı
KONYA SELÇUKLU BELEDİYESPOR : Mehmet, Kasım Can 6, Olexander Kosyak 6, Alihan 7, Ali 1, Oleg 5, Durmuş Ali 3, Şenol, Volkan
ANTRENÖR : Hasan Bakar
7 METRE ATIŞLARI : Durmuş Ali ( 3 Attı 1 Kaçırdı ), İvan Dumınıc ( 1 Attı 1 Kaçırdı ), Cengiz Hatırnaz ( 1 Kaçırdı )
SARI KARTLAR :  Kasım Can-Durmuş Ali ( Konya Selçuklu ), Vladimir Zejak ( Beykoz Belediyespor )


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.