HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Sultanmuratspor Lige iyi başladı.3-0

Sultanmuratspor Lige iyi başladı.3-0
İstanbul 1.Amatör Lig ilk haftasında 12.Grupta Küçükçekmece Sultanmuratspor kendi sahasında misafir ettiği Bağcılar Güneşlispor takımını 3-0 mağlup ederek lige üç puanla başladı.


Sefaköy Kartal sahasında ligin ilk haftasında 12.Grupta Küçükçekmece
Sultanmuratspor, Bağcılar Güneşlispor takımları karşı karşıya geldiler.
5.Dakikada ev sahibi Sultanmuratspor Arda Güneşin attığı gole siyah beyazlı takım 1-0 öne geçti.

38.Dakikada Sultanmuratspor Arda Şakiroğlunun attığı golle farkı ikiye çıkartarak skoru 2-0 yaptı ve ilk yarı bu skorla kapandı.

50.Dakikada Küçükçekmece Sultanmuratspor Furkan Serbestin attığı golle farkı üçe çıkardı skor 3-0 oldu ve Küçükçekmece Sultanmuratspor takımı ligin ilk haftasında Bağcılar Güneşlispor takımını mağlup ederek lige üç gol ev üç puanla başlamış oldu.Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.