HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

Sultanmuratspor, Boğazı rahat geçti.4-0

Sultanmuratspor, Boğazı rahat geçti.4-0
İstanbul 1.Amatör Lig 12.Grupta şampiyonluğa oynayan Küçükçekmece
Sultanmuratspor ligin 5.Haftasında kendi sahasında alt sıralarda bulunan Boğaziçispor takımını 4-0 yenerek şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın mutluluğunu yaşadı.


Sefaköy Kartal sahasında Sultanmuratspor,Boğaziçispor takımları arasındaki maçı Kadir Kerem Erdal,Tolga Bahçacı ve Gürkan Ilgazcan hakem üçlüsü yönetti.
Sultanmuratspor takımı 30.Dakikada Bila ve 38.Dakikada Gürkan'ın attığı gollerle ilk yarıyı 2-0 önde kapattı.
İkinci yarıda güzel futbolunu sürdüren Siyah-Beyaz renkli Sultanmuratspor 58.Dakikada Recep ve 65.Dakikada Bilal kendisinin ikinci takımının dördüncü gollünü atarak karşılaşmayı 4-0 kazanan takım oldu.
Karşılaşmayı 4-0 kazanan ev sahibi Sultanmuratspor grupta 2.sıraya yerleşerek şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyişini sürdürdü..

Sultanmuratspor: Özgür, Hakan,

Bilal,Gürkan,Erkan,Vural,Taygun,Mehdi,Recep,A.Muttalip,Arda.

Boğaziçispor: Furkan, Kemal,

Kerem,Umut,Abdulrahman,Mazlum,Ömer,Mustafa,Soner,Gökhan,Kemal.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.