HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Sultanmurat Gençleri çok farklı.10-1

Sultanmurat Gençleri çok farklı.10-1
İstanbul U 15/B Ligi 12.Grubunda ligin ikinci haftasında Küçükçekmece Sultanmuratspor Sefaköy Kartal sahasında Kağıthane Sadabatspor takımını 10-1 gibi farklı skorla mağlup etti.


Hüsamettin Özköşkoğlu yönetiminde sahaya çıkan Sultanmuratspor U15 gençleri karşılaşma boyunca rakibine ezici bir üstünlük sağlayarak İsmail (3),Erencan (2),Furkan (2),Salih (2) Ege 1 siyah beyazlı takımın gollerini atarken Sultanmuratspor takımında ikinci yarıda oyuna dahil olan Yusuf topu kendi ağlarına yollayan futbolcu oldu.

Küçükçekmece Sultanmuratspor, Sadabatspor takımını 10-1 farklı skorla mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.