HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ekim 2016 Çarşamba

Söğütlüçeşmespor’da Ayyıldız’lı Dönem.

Söğütlüçeşmespor’da Ayyıldız’lı Dönem.
Küçükeçkmece ilçesinin güzide kulüplerinden olan Söğütlüçeşmespor sezon
başında anlaştığı ancak geçtiğimiz günlerde ayrılan Mülazım Arkının yerine İkitellispor'a şampiyonluklar ve başarılar kazandıran Ali Ayyıldız ile anlaştı.
Geçtiğimiz günlerde Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Hacı Mevlüt Özdek ile bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi. Özdek ve Ayyıldız görüşme sonrası anlaşamaya vardıklarını açıkladılar.


Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Hacı Mevlüt Özdek, yaptığı açıklamada İlçemizin köklü ve kardeş kulübümüz olan İkitellispor kulübünde 6 yıl hocalık yapmış Türkiye ve Grup şampiyonlukları yaşatmış genç ve deneyimli hocamız kendisi ile bir görüşme yaptık ve her konuda anlaşamaya varmış bulunmaktayız. Ali hocamız bugün itibari ile Söğütlüçeşmespor kulübümüzün başarısı için çalmamalarına başlamıştır.

Söğütlüçeşmespor kulübümüz her zamdaki gibi altyapıya önem veren bir kulüptür yeni sezonda Altyapı hocalığına Mustafa Dizmen hocamızı görevlendirmiş bulunmaktayız her iki hocamıza ve kulübümüze camiamıza hayırlı olsun dedi.

Daha sonra Söğütlüçeşmespor Kulüp Başkanı Hacı Mevlüt Özdek, Ali Ayyıldız ve Mustafa Dizmen basın önünde ortak protokol imzaları atarak anlaşmayı resmileştirdiler.
Haber / Foto : Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.