HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ekim 2016 Pazar

SİLİVRİ KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI ALİ TONTA OLDU.

SİLİVRİ KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI ALİ TONTA OLDU.
Silivri Amatör Kulüpler Birliği olağan kongresi 22 Ekim Cumartesi Günü Yaşar Kemal Fuaye Salonunda gerçekleşti.

Silivri Amatör Kulüpler Birliği olağan kongresi'ne mahalle kulüpleri başkanları ve eski yönetim kuulu üyeleri de katılım sağladı. Yapılan organizasyonlar sebebi ile bütçede oluşan maddi açığı Eski Başkan Veysel Zıroğlu kongrede derneğe bağış yaparak kapattı. Silivri Alibey Spor Kulübü Başkanı Ali Tonta tek listeyle girmiş olduğu seçimi kazandı ve Silivri Amatör Kulüpler Birliği Başkanı oldu. 

Ali Tonta'nın Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu...


Yönetim Kurulu Asil;

Ali Tonta, Murat Okan, Akın Daylan, K. Levent Koç, Tuna Özer, İbrahim Ak, Celil Kares, Özal Gürkan, Oğuz Çilingiroğlu

Yönetim Kurulu Yedekler;

Erkan Koç, Erdinç Öztürk, Hayrettin Atasoy, İbrahim Sinkil, Feyyaz Özçıkrıkçı, Sadi Canbazoğlu, Özgür Uçan, Emrah Sevim, Yasin Yüksel

Denetleme Kurulu Asil;

A.Aydın Algür, Turgay Sezginer, Gürkan Güzdemir

Denetleme Kurulu Yedek;

Yusuf Temel, Taner Gürkan, İlhan Tekin


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.