HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Seniors Dünya Tenis Takımlar Şampiyonasında İsmail Serim’den Başarılı Sonuçlar Alındı.

Seniors Dünya Tenis Takımlar Şampiyonasında İsmail Serim’den Başarılı Sonuçlar Alındı.
Seniors Dünya Tenis Takımlar Şampiyonası Hırvatistan’da yapıldı. Seniors Dünya Tenis Takımlar Şampiyonasında 32 ülkeden 65+ yaş grubunda 20 erkek Milli Takım, 70+ yaş gurubuna 18 erkek Milli Takım +75 yaş grubuna 18 erkek Milli Takım, 80+ yaş gurubuna ise 14 erkek Milli Takım sporcusu katıldı.


Bayanlarda ise 65+ yaş grubunda 14, 70+ yaş grubunda 12, 75+ yaş gurubunda 17 Milli Takım sporcusu mücadele etti.

Konya ili sporcularından İsmail Serim 80+ yaş Milli Takımında mücadele etti. Turnuvanın ilk günüde Amerika’lı rakibine 2-0 kaybeden sporcumuz, İkinci gün İsveçli rakibini 2-1, üçüncü gün Avusturya’lı rakibini 2-0 dördüncü gün İrlanda’lı rakibini 2-0 ve beşinci gün Kanada’lı rakibini yenerek büyük bir başarıya imza attı. İsmail Serim’inde mücadele ettiği 80+yaş grubu Milli Takımımız turnuvayı genel klasmanda onunculukla tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.