HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

SEKBANLAR U-15 FARKLI KAZANDI

SEKBANLAR U-15 FARKLI KAZANDI
İstanbul Amatör Lig U-15/B katagorisi 6. Grupta mücadele eden Sekbanlarspor sahasında konuk ettiği Örnektepespor’u farklı bir skorla yendi.


Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanan müsabakayı Furkan Saygılar, Burak Yorulmaz, Murat Koçer hakem triosu yönetirken saha komiserliğini Onur Erzincan üstlendi. Maça hızlı başlayan Sekbanlarspor ilk yarı boyunca oyunu rakip sahaya yıkarak Örnektepespor defansını bunalttı. 10. dakikada Baran Tekgül Sekbanlarspor adına fileleri havalandırırken takımını 1 – 0 öne geçirirken 24. dakikada Furkan Duman takımının ikinci golünü buldu. Maçın ilk yarısının son dakikasında sahneye çıkan Mücahit Emre Kor ilk yarı skorunu belirleyen golü attı. 3 – 0


İkinci yarıyada atak başlayan Sekbanlarspor rakibinin ataklarını orta sahada keserken ikinci yarıda oyuna dahil olan Ahmet Gür takımının dördüncü golünü filelerle buluştururken maçın skorunuda belirlemiş oldu. 4 – 0

Sekbanlarspor elde ettiği bu galibiyetle rakiplerine korku salarken grubunda iddalı olduğunu göstermiş oldu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.