HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Sefaköy Kartalspor Hamdiyespor’a mağlup.3-0

Sefaköy Kartalspor Hamdiyespor’a mağlup.3-0
İstanbul 1.Amatör Lig 6.Grupta ligin ilk haftası Kağıthane Nurtepe sahasında
Hamdiyespor ile Sefaköy Kartalspor takımları karşı karşıya geldiler.

Nurtepe sahasında oynanan maçın 35,60 ve 70.Dakikalarında Erıol ile golleri bulan ev sahibi Hamdiyespor, Sefaköy Kartalspor karşında sahadan 3-0 galip ayrılırken ligede üç puanla başlayan takım oldu. Rakibine deplasmanda 3-0 yenilen Sefaköy Kartalspor takımı sahadan üzgün ayrılan taraf oldu.
Ligin ikinci haftası Sefaköy Kartalspor kendi sahasında Selvispor’u ağırlarken Hamdiyespor da deplasmanda Pınarspor takımları ile karşı karşıya gelecekler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.