HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2016 Salı

Rumeli Kavağı 2. Hafta da 3 Puanla Tanıştı.

Rumeli Kavağı 2. Hafta da 3 Puanla Tanıştı.
İstanbul 1. Amatör Lig 4. grupta Beyoğlu sahasında karşı karşıya gelen Yenişehir ve Rumerli Kavağı takımları arasındaki müsabakadan sahadan sevinerek ayrılan taraf misafir ekip Rumeli Kavağı oldu.Karşılaşmada oldukçaetkili bir oyun sergileyen Rumeli Kavağı ilk yarıyı 9.dakika da Mustafa Demirtaş ve 45. dakika da Arda Alkan'ın penaltıdan kazandırdığı gollerle 2-0 önde tamamladı.
İkinci yarıda da iyi bir oyun sergileyen Sarıyer temsilcisi karşılaşmanın son bölimlerinde Kasım, Burkan ve Nazımcan ile 3 gol daha bularak sahadan 5-0 luk net skorla ayrıldı. 
Rumeli Kavağı 3. hafta ligden çekilen Talatpaşa ile eşleştiği için, haftayı maç yapmadan 3 puanla kapattı. Yenişehir ise her iki maçında da puan alamayan Muradiye Spor'a konuk olacak.

4. GRUP TOPLU SONUÇLAR
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KOCAMUSTAFAPAŞA  1 - 1
KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - TALATPAŞA 3 - 0(H)
MURADİYE - K.K.BEKİR MEVLANA  0 - 1
BAYRAMPAŞA DEMİR - KAĞITHANE  0 - 3

YENİŞEHİR - R.KAVAĞI 0- -


3. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI
TALATPAŞA - R.KAVAĞI
KOCAMUSTAFAPAŞA - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
KAĞITHANE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
K.K.BEKİR MEVLANA - BAYRAMPAŞA DEMİR

MURADİYE - YENİŞEHİR

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.