HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ekim 2016 Pazar

PAZARİÇİ KÖPRÜLÜSPOR, İST.MALATYASPORLA PUANLARI PAYLAŞTI.

PAZARİÇİ KÖPRÜLÜSPOR, İST.MALATYASPORLA PUANLARI PAYLAŞTI 1-1
İstanbul Süper Amatör Küme 9. grupta mücadele eden İ.Malatyaspor ve P. Köprülüspor arasında Rami Sahasında oynanan mücadelede 2. yarıda atılan birer golle puanlar paylaşıldı.

Mücadele öncesi Y. Malatyaspor 10 puan P. Köprülüspor ise 7 puana sahipti. Pazariçi Köprülüspor sahaya altyapıdan takviyeli gençlerden oluşan bir kadro ile çıkarken rakip Y. Malatyaspor ise tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadrosuyla sahada yerini aldı. 


Karşılaşmaya her iki takımda kontrolü başladı.İlerleyen dakikalarda karşılıklı ataklar vardı. Pazariçi Köprülüsspor kendi sahasında ayağa paslarla oyun kurarken Y. Malatyaspor savunmasının çok öne çıkması nedeniyle rakip savunma arkasında aradığı gölü bulamadı Y. Malatyaspor ise ani kontrataklarla rakip kalede etkili olmaya çalıştı ve geliştirdiği ataklar sonuçsuz kaldı İlk yarıda beklenen gol gelmedi ve taraflar soyunma odasına golsüz eşitlikle gittiler. 


Mücadelenin 2. yarısında her iki takımda müthiş süratli bir futbol ortaya koydu.60. dakikada Y. Malatyasporun kazandığı serbest atışta topun başına geçen İnan kalecinin uzanamayacağı köşeden topu ağlara yolladı durumu 1- 0 yaptı. 


Golden sonra ataklarını sıklaştıran P. Köprülüspor hocası Hüseyin Çorapçının kulübeden futbolcularına golcü futbolcusu Mehmeti topla buluşturma taktiğine rakip savunma tarafından izin verilmedi. Ancak sahneye 90 dakikada savunmadan çıkan Süleyman çıktı. Sol taraftan kullanılan topta bu futbolcu güzel bir vuruşla son sözü söyledi.1-1 .Gol pozisyonu bol mücadelesi ve seyir keyfi yüksek maçta her iki takımda sahadan 1 er puanla ayrıldı. İ.Malatyaspor haftaya deplasmanda İstanbul Esenler Tokat ,P.Köprülüsporda kendi sahasında İkitellispor ile karşılaşacak .

Haber-fotoğraflar: Erol EftekinHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.