HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ekim 2016 Pazar

PAŞABAHÇESPOR GAZİ'DEN GALİBİYETLE DÖNDÜ

PAŞABAHÇESPOR GAZİ'DEN GALİBİYETLE DÖNDÜ
Paşabahçespor, üst üste ikinci deplasman maçı için Gazi Mahallesi Sk ile karşılaştı. Yeşil-Kırmızılı ekip karşılaşmadan 2-1 galip ayrılarak evine mutlu döndü.

Bu sezon yep yenİ bir kadro ile lige giren Beykoz ekibi deplasmandan galibiyet ile dönerken, ilk sıralardaki yerini sağlama almış oldu. 
İlk gol konuk ekip Paşabahçe Spor'dan geldi. 33. Dakikada sol kanattan gelişen atakta ceza alanına yapılan ortaya İbrahim'in etkili kafa vuruşunda top filelerle buluştu 1-0. İlk yarı bu skor ile tamamlandı. İkinci yarının 55.Dakikasında ev sahibi Gazi Mahallesi SK beraberlik golünü buldu. Bu andan sonra cesaretle ataklara çıkan Beykoz ekibi aradığı golü 75.Dakikada yine İbrahim ile buldu. Sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada dönüp dolaşan topa topa en son dokunan günün golcüsü maçın skorunu tayin eden golü rakip filelere gönderdi.

3. GRUP TOPLU SONUÇLAR
GOP Yenişköy - Kadırga 1-3
Gazi Mahallesi - Paşabahçe 1-2
Yeşilpınar - Kestanelik 0-1

Kuruçeşme - Galata 2-3
Kuştepe - Merkezefendi 2-2

PUAN DURUMUHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.