HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Nevşehirsporda Güzel Şeyler Oluyor !

Nevşehirsporda Güzel Şeyler Oluyor ! 
Nevşehirspor'da Kötü gidişe dur demek için radikal kararlar alınıyor.
Bal ligi 6. Grupta mücedale eden Kırmızı Beyazlı ekipte kötü gidişe “dur” demek için Alınan radikal kararlar birer birer uygulanmaya başladı.
Edindiğimiz bilgilere göre, Nevşehirspor Genel Menajeri İsmet Savcılıoğlu ile yollar ayrıldı. Savcılıoğlu'nun yerine Nevşehir spor kamuoyunun yakından tanıdığı, Nevşehirin kendi evladı Ramazan Başbuğ getirildi.​ Ligde ilk 2. hafta sonunda henüz puanla tanışamamanın sıkıntısını yaşayan Nevşehirspor Yönetiminde, Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici'nin talimatıyla çalışmalarına başlayan Teknik Direktör Tahir Çopur ise yoğun mesai harcıyor.  Nevşehirspor Yönetimi ,Teknik Direktör Tahir Çopur'un vereceği rapor doğrultusunda transferlere start verecek. Yeni transferler gelicek... Teknik Direktör Tahir Çopur'un raporu doğrultusunda takımda eksik görülen mevkilere transferlerin yapılacağı belirtildi. Bir kaç gün içerisinde tamamlanması planlanan Yeni yapılacak transferlerin Defans, Orta saha ve forvete yapılması bekleniyor.  Öte yandan geçtiğimiz hafta sonu Gazi stadında oynanan Nevşehirspor-Çubukspor maçının son dakikalarında gördüğü kırmızı kart sonrası oyun dışında kalan Aytaç Köse'ye ​TFF Amatör Futbol Disiplin Kurulu 3 maç tedbirli ceza kesildi. AFDK , Nevşehirsporlu futbolcu Aytaç Köse'ye 3 resmi müsabakadan men cezasının verilmesi kararlaştırıldı. 
Mustafa Ferveren 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.