HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

Ne Avcılar Cihangir, Ne de Başakşehir Sevinemedi.

Ne Avcılar Cihangir, Ne de Başakşehir Sevinemedi.
İstanbul 1. Amatör Lig 1.Grupta zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Avcılar Cihangir, 2-0 öne geçtiği maçta güçlü rakibi Başakşehir’le 2-2 berabere kalarak eline geçen fırsatı değerlendiremedi.


Avcılar Firuzköy Stadı’nda oynanan maç başından sonuna kadar büyük bir heyecan ve çekişme içinde geçti. Mücadelede ilk gol 12. dakikada ev sahibi ekip adına Erdem’den geldi: 1-0.
Bu gol aynı zamanda ilk yarının da skoru oldu.
İkinci yarıya da istekli ve arzulu başlayan Avcılar Cihangir 48. dakikada Erdem’le 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj elde etti. Avcılar Cihangir adına kırılma dakikası 72.  dakikada stoper Cavit’in ikinci sarıdan kırmızı kartla oyundan atılması oldu.


Bu dakikadan sonra 2-0 önde olan Avcılar Cihangir geriye yaslanırken Başakşehir de tüm hatlarıyla birlikte rakibinin üzerine yüklenerek sonuca gitmeye çalıştı.
80. dakikada konuk takım adına farkı bire indiren gol Ahmet’ten geldi: 2-1.
Takımının ilk golüne imza atan Ahmet 90+4. dakikada bir kez daha sahneye çıkarak maçın skorunu ilan etti: 2-2. Kalan sürede başka gol olmayınca sonucu merakla beklenen maçta iki takım da puanları paylaşmak zorunda kaldı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.