HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

Naci Savsun "Tecrübesizliğimiz, skora yansıdı."

Naci Savsun "Tecrübesizliğimiz, skora yansıdı."
Kağıthane ilçesinin 1. amatör lig temsilcilerinden İstanbul Bayburt Spor Teknik Direktörü Naci Savsun, ligde geride kalan 3 haftada çok şanssız puanlar kaybettiklerinin altına çizerken bunun sebebi olarak takımının genç ve tecrübesiz olmasının büyük etken olduğunu belirtti.

İstanbul 1. amatör lig 12. grupta mücadele eden İstanbul Bayburtspor Teknik Direktörü Naci Savsun "Bu sezon 1996 doğumlu 1 futbolcumuz dışında tüm oyuncularımız 97 ve daha küçük yaş gruplarından oluşuyor. Hedefimiz alttan gelen oyuncularımızın önünü açmak. Grubumuzda şampiyonluk diye bir hedefimiz yok. Geride kalan 4 haftada bir haftayı bay geçtik. Bunun dışında kendi sahamızda oynadığımız  3-2 Güneşli galibiyeti var ki bu maçın skoru bu olmamalıydı. Çok fazla gol kaçırdığımız bir müsabaka oldu. Diğer iki maçta ise öne geçmemize rağmen skoru koruyamadık ve sahadan mağlubiyetle ayrıldık. Son hafta oynadığımız Kartaltepe maçı ise gerçekten çok üzüldüğüm bir maç oldu. Kartaltepe bu grubun en iyi takımı bence, iki defa öne geçtik ama olmadı iki penaltı, iki kırmızı kart tüm hesaplarımızı alt üst etti ve sahadan 5-2 mağlup ayrıldık. Takımıma güveniyorum. Takım halinde tecrübeleniyorlar. Bir kaç hafta sonra çok farklı bir İstanbul Bayburt izleyecekler." dedi.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

almanyada nehrin kenarında

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.