HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2016 Salı

Mecidiyeköy Beraberliğe Demir Attı.

İstanbul Süper Amatör Lig 5. grup da  yer alan Mecidiyeköy spor ile Tuzla Şifa Spor 5. hafta müsabakasında Seyrantepe Stadı'nda karşı karşıya geldi. 

Sezona Kaynarca karşısında aldığı ağır yenilgi ile başlayan Mecidiyeköy, 2. hafta karşılaştığı Beylikdüzü karşısında ilk galibiyetini aldıktan sonra oynadığı 3 müsabakadan da skor olarak öne geçmesine rağmen bu durumunu koruyamayarak beraberlikle ayrıldı.


Her iki takımda izleyenlere ilk yarıda vasatı geçmeyen bir futbol izlettiler. İkinci yarıda iki takım oyuncularıda galibiyet için daha istekli birfutbol ortaya koyunca bol pozisyonlu ve heyecanlı bir ikinci yarı izledik. Ancak girilen pozisyonlar golle sonuçlanmayınca takımlarsahadan birer puanla ayrıldılar.


2 yorum :

Ozcan Sahin dedi ki...

Haydi mecidiyeköy spor biraz daha istekle oynayın haydi çocuklar balligi gelir

Ozcan Sahin dedi ki...

Haydi mecidiyeköy spor biraz daha istekle oynayın haydi çocuklar balligi gelir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.