HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

Lidere selam durun:

Lidere selam durun;
1.Amatör lig 17.grupta mücadele eden 1923 Esenkentspor ligin 5.haftasında deplasmanda oynadığı Ataşehir Doğuşspor maçını 4-2 kazanarak aldığı 3 puanla liderlik koltuğuna oturdu.

Yeni Sahra stadında oynanan maçta 1923 Esenkentspor takımını galibiyete taşıyan golleri Selçuk Gündem(3) ve Furkan Ak attılar.
1923 Esenkentspor aldığı bu galibiyetle ligde oynadığı 5 maçta 4 galibiyet 1 yenilgi ile 12 puan maç fazlası ile liderlik koltuğuna oturdu.
1923 Esenkent spor kulübü başkanı Selçuk Tatlıtürk , "1.Amatör lig 17.grupta güçlü takımlarla eşleştik, başarılı olmak için çıktığımız her maçı kazanmak istiyoruz.
Teknik sorumlumuz Hasan Yıldırım hocamız ve ekibi ile futbolcularımıza güveniyoruz, kısıtlı bütçeler ile en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

5.hafta sonunda maç fazlası ile de olsa liderlik koltuğuna oturduk, lider olmak önemli değil, lider kalmak ve ligin sonunda lider bitirmek önemlidir." dedi.

Selçuk Tatlıtürk "Ligde 6.maçımızı bu hafta kendi saha ve seyircimizin önünde grubumuzda maç eksikliği ile 10 puanda 4.sıradaki  Fikirtepe Dumlupınarspor takımı ile oynayacağız.
Çok zevkli ve çekişmeli geçeceğini düşündüğümüz bu maçı da kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz,Tüm Maltepeli futbolseverleri bu maçı izlemeye davet ediyoruz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.