HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ekim 2016 Pazar

"Kızlar Sahada" Destan Yazmaya Devam Ediyor.

"Kızlar Sahada" Destan Yazmaya Devam Ediyor.
CKFA Bayan takımının da içinde katılşımcı olarak yeraldığı Kızlar Sahada organizasyonu 2. haftasını geride bıraktı.

İlk hafta ITeam ile karşılaşan CKFA Bayan takımı sahadan 5-3galibiyetle ayrılmayı başardı.
2.hafta müsabakasında MNG Kargo bayan takımı ile karşılaşan CKFA Bayan Takımı adeta bir futbol resitali sergileyerek 8-0 lik net galibiyet aldı.


Karşılaşmada Dizi oyuncusu ve Futbolcu Serenay Aktaş performansı ile dikkatleri üzeri,ne çekmeyi başarırken attığı 4 gol ve asistleri ile maçın yıldızı oldu. 
Karşılaşmaların 8 fark ile sınırlandırılması CKFA teknik ekibini skoru yakalayınca değişikliğe sevk etti. 
Karşılaşmada goller Serenay (4), Begüm (1), Zeynep (1) ve Filiz (2)' den geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.