HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ekim 2016 Cumartesi

Kuştepespor son nefeste üç puana uzandıSüper Amatör Lig zirve mücadelesi yapan iki takımın Nurtepe Stadyumundaki müsabakasını seyreden taraflı tarafsız tüm sporseverler mücadeleye ve keyifli futbola doydular.
İlk kırkbeş dakikada denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen müsabakada karşılıklı atılan goller vardı.

İki takımın dirençli ve arzulu futbolu iki takımında birer gol kaydı neticesinde devre arasına 1-1 girildi.Kuştepe aında Batuhan,Galata adına Yaşar golleri kaydeden futbolculardı.


Müsabakanın ikinci yarısında tempoyu ve gol atma isteğini tavan merhalesine çıkartan Kuştepespor takımı Galata kalesine sağlı sollu ataklarla gol girişimlerinde bulundu.


Zaman zaman atağa kalkarken kontraya yakalanan Kuştepedefansı rakip futbolculara gol şansı tanımadı.Müsabakanın sonu geldikçe kapanan Galata takımı adeta gole davetiye çıkardı.


Galata cea sahasına çok sayıda girişimde bulunanKuştepe takımı dakikalar 90+ dediğimiz anlarda Çağrının asisti ile topla buluşan Uygar takımına hayat öpücü veren golü Galata filelerine gönderdi.

Uzatma dakikalarında gelen bu gol Kuştepe tarafında büyük sevince yol açarken,Galata cephesinde ise moralleri alt üst etti.Son saniyelere kadar iyi direnen Galata takımı son anda gelen gole engel olamadı.Doksan dakika sonunda Kuştepe takımında sevinç görülmeye değerdi.Galata cephesinde ise hakem triosuna inanılmaz bir tepki vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.