HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Küçükköy, seriye devam etti.

Küçükköy, seriye devam etti.
İstanbul Süper Amatör lig 2.Grupta şampiyonluk yarışı veren Küçüköyspor, Vardar Spor beraberliği ile başladığı ligde üst üste kazanmayı bildi. 
Hafta sonu deplasmanda Küçükçekmecespor takımına konuk olan Küçükköy sahadan 2-0 galibiyetle ayrılarak maç eksiği ile 2. sırada yer aldı.


Ligin 4.Haftasında Küçükçekmece Metin Oktay Sahasında Küçükçekmecespor ile Küçükköyspor takımları karşı karşıya geldiler

Metin Oktay sahasındaki bu önemli maça her iki takım taraftarı büyük ilgi gösterirken her gittiği yerde olayları ile gündemde kalan misafir takım Küçükköyspor takımı taraftarı Küçükçekmecespor taraftarı ile birlikte aynı tribünü paylaşarak futbol ve tribün adına güzel görüntülere sahne oldular.


Müsabakaya hızlı başlayan misafir takım Küçükköyspor 10. Dakikada Steve'nin attığı gole ilk yarıyı 1-0 öne kapattı.

İkinci yarı yada oyun hamileliliğinin alan misafir takım Küçükköyspor 50.Dakikada Gökhan ile ikinci gollü bularak farkı ikiye çıkardı. 0-2


66.Dakikada Küçüköysporda Taner ikinci sarı kart ardından kırımızı kartla oyun dışı kaldı ve yeşil siyahlı takım müsabakanın geri kalan süresinde sahada 10 kişi mücadele vererek karşılaşmayı 2-0 kazanmasını bildi ve üç puanı alarak iddiasını sürdürdü.


Ev sahibi Küçükçekmecespor ise Dördüncü maçında da mağlup oldu ve hftayı puansız kapatarak son sırada ki yerinde kaldı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.