HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Küçükköy ligden çekildi.


Küçükköy ligden çekildi.
U17 liginin başlamasına sayılı günler kaldı. Takımlar da ve futbolcularda yeni sezon heyecanının yanında bazı kulüplerdeki sıkıntılarda kulüplerin liglerden çekilmesi ile sonuçlanıyor. Anadolu yakasında Başıbüyük U17 takımını ligden çekilmişti. Bugünde Küçükköy Spor Kulübü ve Sarıyer FSM U17 takımını ligden çekti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.