HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

KÜÇÜKÇEKMECE’DE “FUN RUN SERİES” HEYECANI YAŞANACAK

KÜÇÜKÇEKMECE’DE “FUN RUN SERİES” HEYECANI YAŞANACAK
İstanbul Büyükşehir Belediyesi SPOR A.Ş’nin İstanbul Maratonu ve İstanbul Yarı Maratonu olmak üzere Türkiye'deki Türk koşucu sayısını arttırmak amacıyla hayata geçirdiği Fun Run Series Koşusu’nun 6. etabı Küçükçekmece’de yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ’nin "İstanbul İçin Koşuyorum" sloganı ile düzenlendiği Fun Run Series 6. etabı 23 Ekim’de Küçükçekmece’de gerçekleştirilecek. İlk 5 etabı Başakşehir, Üsküdar, Pendik, Belgrad Ormanı, Eyüp’te tamamlanacak olan Fun Run Series koşusunun 6. etabına da Küçükçekmece ev sahipliği yapacak. Yarışları tamamlayan her bir katılımcı ise özel tasarımlı, parçalı Fun Run Series madalyalarını kazanmaya, 6 etap sonrasında da Fun Run Series madalyalarını birleştirmeye hak kazanacak.
İBB Halkalı Futbol Stadı önünden 23 Ekim Pazar Günü Saat:10.00 Son Başvuru 16 Ekim 2016

Etap ve yarışla ilgili ayrıntılı bilgi http://www.funrunseries.org/kucukcekmece sayfasından edinilebilir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.