HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Küçükçekmece seriyi 5 maça çıkardı.

Küçükçekmece seriyi 5 maça çıkardı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği spor şölende Voleybol turnuvasına katılan Küçükçekmece Belediye Voleybol takımı oynadığı 5. maçta Güvenlik Daire Başkanlığını 3-1 mağlup ederek turnuvada üst üste beşinci galibiyetini aldı.


Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Komplekslerinde Küçükçekmece Belediye Voleybol ve Güvenlik Daire Başkanlığı arasındaki maçı Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Kuzugüden ve az sayıda taraftar izledi.

Setler: 25-20, 24-26, 25-18, 25-19 gibi skorlarla 3-1 kazanan Küçükçekmece Belediye Voleybol takımı turnuvada üst üste beşinci galibiyetini aldı ve finale emin adımlarla ilerliyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.