HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

Küçükçekmece Belediye Futbol takımı Grubunda yenilgisiz şampiyon.

Küçükçekmece Belediye Futbol takımı Grubunda yenilgisiz şampiyon.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlerin ve ilçe belediyelerinin katılımıyla başlayan futbol turnuvasına katılan Küçükçekmece Belediye Futbol takımı üçüncü maçında Kamulaştırma Müdürlüğü sahaya çıkmayınca hükmen galip gelerek grupta namaglup şampiyon oldu.

Beyaz 12.Grupta yer alan Küçükçekmece Belediyesi Futbol Takımı ilk maçta İtfaye Destek hizmetleri takımını 10-0, İkinci maçta Ulaşım Daire Başkanlığını 9-0 ve son maçta Kumlaştırma Müdürlüğü takımım ile karşılaşacak olan takımızın rakibi gelmeyince 3-0 hükmen galip gelerek grupta namaglûp olarak şampiyon oldu.

Küçükçekmece Belediye Futbol takımız oynadığı üç maçta 3 galibiyet 22 gol atarken kalesinde hiç gol görmedi ve 9 puan toplayarak Beyaz 12 .Grup şampiyonu oldu. Grup şampiyonu olan Küçükçekmece Belediye Futbol takımı diğer grup şampiyonlarında katılacağı Kura çekimi eleme maçları oynayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.