HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2016 Pazartesi

Küçükçekmece Belediye Futbol Takımı Turladı.

Küçükçekmece Belediye Futbol Takımı Turladı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlerin ve ilçe belediyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen İBB Başkanlık Kupası adıyla yapılan Futbol turnuvasında Beyaz grupta yenilgisiz şampiyon olan Küçükçekmece Belediyesi Futbol takımı 1.Turda eşleştiği Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünü 11-2 farklı skorla mağlup ederek adını 2.Tura yazdırmayı başardı.


Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde yapılan maça çok iyi başlayan Küçükçekmece Belediyesi Futbol takımı başından sonuna kadar rakibine karşı ezici üstünlük sağlayarak Arif Afkan (4)Yunus Şimşek (4)Muharrem Çakır (2) Ahmet Özyurt 1 Küçükçekmece temsilcisinin gollerini atarken Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünü Özgür Eraslan ve Recep Özden takımının gollerini atan isimler oldu.

İBB Başkanlık Kupasında rakibini farklı skorla mağlup ederek tur atan Küçükçekmece Belediyesi Futbol takımı 17 Ekim Pazartesi günü Saat: 10:00 da 2.Tur maçını oynayacak.

Küçükçekmece Belediyesi, Mehmet Aşlamaçı,Muharrem Çakır,M.Ali İşitmez,M.Oktay Tuğan,Yunus Şimşek,Ahmet Özyurt,Arif Afkan,Nihat Kızılkaya,Erdem Köse.

Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünü, Emre Öztürk,Suat Biçer,Özgür Eraslan,Ufuk
Sivrikaya,Cihangir Şeker,Mustafa Türk,Murat Ayan,Recep Özden,M.Akif Levent,Recep Akay kadroları ile mücadele verdiler.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.