HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ekim 2016 Çarşamba

Kocaeli'de "BİRLİK" Zamanı

Kocaeli'de "BİRLİK" Zamanı.
Spor Toto 2. lig Beyaz Grupda mücadele eden Kocaeli birlik SporYönetim Kurulu Başkanı Erhan YILMAZ, bu hafta sonu oynayacakları Erzurum BüyükşehirBelediye müsabakasının gelirlerini Kocaelispor'a bağışlayacaklarını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta Teknik direktör değişikliğine giden ve Fatih Akyel ile anlaşan Kocaeli Birlik Spor, deplasmanda oynadığı Ofspor maçını 2-1 kazanarak evine dönmüştü. Bu hafta sonu evinde misafir edeceği Erzurum Büyükşehir Belediye Spormaçı öncesinde açıklama yapan BAşkan Erhan Yılmaz bu maçın gelirlerini Kocaelispor'a bağışladığını açıkladı. Erhan Yılmaz sosyal hesabından kamuoyu ilepaylaştığı açıklamasında şu cümlelere yer verdi. 
"Bu hafta oynanacak Kocaelibirlikspor, Erzurum bbspor maç gelirlerini maddi imkansızlıklar içinde bulunan Türkiye'de spor camiasında beni Erhan YILMAZ yapan Türkiye'nin 5. Büyük takımı KOCAELİSPORUMUZA bağışlayacağım. Hayatımda hiçbir zaman vefa bir semt adı olarak kalmamıştır. Beni tanıyanlar iyi bilir.
Bu kentte nerde bir yardım kampanyası kurulduysa Kocaelisporumuz için en önlerden şahsım ve arkadaşlarım menfaat! gütmeden koşmuştur. Temsil ettiğim kurumumuzun kentte hiçbirzaman öncülük rolünden ziyade kardeşçe dostça herhangi kurum ve şahıslarla husumet gütmeksizin kent ve ülke futboluna en iyi hizmet ve anlayışı nasıl sunmaktan başka hiçbir amaç ve gayesi bulunmamaktadır. Bunun açılımını yapacağımız hamle ve örnek iş ve vizyononumuzla inşallah tüm Türkiye'ye kanıtlayacağız Kocaelisporumuzun değerli başkanı Bahri Yavuz ve yönetim kurulunu futbolun çekirdeğinden gelen bu kardeşiniz bu hafta cumartesi oynanacak Körfez ilçesinin takımı Kocaelibirlikspor ve Erzurumbbspor maçına tüm halkımızla beraber Alparslan Türkeş stadına, akabinde pazar günüde Kocaelisporumuzun maçına hep beraber gidip hep destek tam destek olmaya davet ediyorum.
Dip not düşeyim tamamen samimi duygular ve yeşil siyaha olan sevgimden dolayı şöyle bir öneride de bulunabilirim. Cumartesi oynanacak Erzurum B.B. Spor maçımızı İsmet paşa stadyumuna alarak 17 bin biletli seyirciyi toplayabiliriz gerekirse kendi evimizde deplasmanda yaşamaya razıyız bu kentte yaklaşık 200 bin Erzurumlu yaşamaktadır, belirleyeceğimiz bilet fiyatları ile Kocaelispor'umuza ciddi manada destek geleceğini düşünüyorum.
Şimdi GERÇEK! manada BİRLİK olma zamanı kamuoyuna saygılarımla arz ederim.
Erhan YILMAZ Kocaeli Birlikspor Yönetim Kurulu Başkanı"

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.