HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Kaptan Rota'yı Belirledi.

Kaptan Rota'yı Belirledi.
İstanbul 1.Amatör lig ilk hafta müsabakasında Beyoğlu temsilcisi Yenişehir, Kazım Karabekir Mevlana'ya konuk oldu. İlk yarıyı 1-0 geride kapatan misafir ekip, ikinci yarıda adeta coştu.

Ligin ilk hafta mücadelesinde Kazım Karabekir Mevlana Spor'a konuk olan Yenişehir, ilk yarısını 1-0 geride kapattığı karşılaşmanın ikinci yarısında ortaya koyduğu futbolla hem taraftarlarını sevindirdi, hem de 3 puanı hanesine yazdırarak şampiyonluk yarışında önemli bir deplasmandan galibiyetle dönmüş oldu.Yenişehir Spor'un kaptanı ve gol ayağı Murat Şahin ve Toto Rıdvan maça damgasını vurdu. İlk yarıyı 1-0 geride kapatan Yenişehir spor, 2. Yarıya fırtına gibi başladı. Önce Toto Rıdvan'ın muhteşem kafa gölü, ardından 2. Defa sahneye çıkan toto Rıdvan'ın muhteşem asistini gole çeviren tecrübeli ayak Murat Şahin'in goleri ile Yenişehir sahadan 2-1 galip ayrılıp lige galibiyetle başladı. Yenişehir spor'da , maç sonrası açıklamalarda bulunan takım kaptanı Murat ŞAHİN, "lige çok güzel bir galibiyetle başladık hocamız Ferguson Serdar'a teşekkür ediyorum. İnanılmaz derecede maçı okudu ve galip geldik, 3 puanı Hocamıza armağan ediyoruz." dedi.

Puan durumu ve haftanın programıHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.