HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Kapaklıspor Şarköy engelini tek golle aştıBu sezonun flaş ekiplerinden zirve mücadelesi yapan Kapaklıspor takımı bu gün Şarköyspor takımını konuk etti.
Müsabakanın genelinde oyunu domine eden ve pozisyonlar yakalayan taraf evsahibi Kapaklıspor takımı oldu.

Son dakikalarda galibiyeti koruma adına kontrollü bir futbol sergileyen Kapaklıspor takımı Şarköyspor'un atakları ile karşılaştı.

Zorlu doksan dakika sonunda tek gol karşılığında üç puanı hanesine yazdıran Kapaklıspor takımı averajla liderlik koltuğuna oturdu.Deplasman takımı Şarköyspor bu mağlubiyet sonrasında henüz puanla tanışamamış oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.