HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

Kanaryaspor, Haliçspor'u yenerek iddiasını sürdürdü.

Kanaryaspor, Haliçspor'u yenerek iddiasını sürdürdü.
İstanbul 1.Amatör Lig 11.Grupta Küçükçekmece Kanaryaspor kendi sahasında
şampiyonluk yarışı veren Haliçspor'u ikinci yarıda attığı gollerle 2-0 yenerek iddialı duruma yükseldi.
Küçükçekmece Kanarya sahasında oynan maçı Aydoğan Kaş, Ümit Keklik ve Volkan Ayna hakem üçlüsü yönetti. Her iki takımda mutlak galibiyet için sahaya çıktılar.

Ligin 5.Haftasında karşı karşıya gelen Kanaryaspor, Haliçsppor takımları arasında ev sahibi takım misafir takıma göre daha istekli ve gol pozisyonlarına giren takım görünümü verdiyse de yakaladığı pozisyonları golle çeviremeyince ilk yarı golsüz sona erdi.

İkinci yarıda başarılı bir performans ortaya koyan ev sahibi Kanaryaspor ilk yarıda olduğu gibi baskısını sürdürdü

65.Dakikada misafir takım Haliçspor takımı penaltı kazandı topun başına geçen Umut’un plase vuruşu Kanaryaspor kalecisi Abdullah çok güzel bir refleksle gole izin vermedi.

73.Dakikada ev sahibi takım Kanaryaspor takımı bu sefer penaltı kazandı Mavi -Beyazlı takımda penaltı noktasında topun başına geçen Tolganın şık vuruşu top ağlarla buluştu ve Kanaryaspor 1- 0 öne geçti.

76.Dakikada Kanaryaspor da İsmail takımının ikinci gollünü atarak farkı ikiye skoru da 2-0 yapan gollü attı.

86.Dakikada misafir takım Haliçspor takımında Urhan yan hakeme hakaret etmesi sonucu karşılaşmanın orta hakemi Aydoğan Kaş kırmızı kartla Urhan'ı oyun dışı bıraktı.

Günün önemli maçını 2-0 kazanan ev sahibi takım Kanaryaspor güçlü rakibi Haliçspor'u mağlup ederek grupta ikinci sırada ortak olarak iddiasını sürdürdü.

Kanaryaspor: Abdullah, Cengiz, Tolga, Ferhat, Hamit, Ramazan, İsmail, İslam, Furkan, Semih, Mehmet.
Haliçspor, Ersin, Doğan, Fetullah, Uran, Enes, Tufan, Ömer, Fatih, Anıl, Umut, Muhammed.


Haliçspor: Ersin, Doğan, Fetullah, Uran, Enes, Tufan, Ömer, Fatih, Anıl, Umut, Muhammed.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.