HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

İstanbul Bulancakspor ile Kanaryaspor Beraberliğe razı oldular. 2-2

İstanbul Bulancakspor ile Kanaryaspor Beraberliğe razı oldular. 2-2
İstanbul 1.Amatör lig 11. Grupta ligin ilk haftasında İstanbul Bulancakspor ile
Küçükçekmece Kanaryaspor takımları karşı karşıya geldiler.

Bağcılar Mahmutbey sahasında İstanbul Bulancakspor, Küçükçekmece Kanaryaspor takımları arasındaki maçta İsmail ve Şerefin attığı gollerle 2-0 öne geçen Kanaryaspor daha sonra Mustafa ve İlhanın attığı gollerle skoru eşitleyen ev sahibi İstanbul Bulancakspor arasındaki karşılaşmada 2-2 berabere kalarak hem puanları paylaştılar hem de ligdeki ilk puanlarını kazandılar.


Haber / Foto : Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.