HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Kâğıthanespor Doludizgin Yoluna Devam Ediyor.

Kâğıthanespor Doludizgin Yoluna Devam Ediyor.
İstanbul 1. Amatör lig 4.Grubunda mücadele eden Küçükçekmece İdman Yurduspor ile Kağıthanespor 4.Hafta maçında karşı karşıya geldi. Haftaya namağlup ve 9'ar puanla giren iki takım arasında oynanan maçta misafir takım Kağıthanespor deplasmanda Küçükçekmece İdman Yurduspor ’u 2-1 mağlup ederek hem namağlup ünvanını korudu, hemde şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj sağladı.

Ligin 4.Haftası İFAspor sahasında Küçükçekmece İdman Yurduspor ile Kağıthanespor takımları karşı karşıya geldiler. Berkay Erdemir, Mehmet Oğuzhan Savaş ve Furkan Türkyılmaz hakem üçlüsü yönetti.

5.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor da Yunus aldığı topla birlikte rakip ceza sahasına girdi kaleci Uğur'un solunda topu yolladı ancak top kale direğinin yanından auta çıktı.

9.Dakikada Kağıthanespor takımında Can ceza sahası dışından topa çok sert vurdu kaleci Utku can zamanında çıkarak golle izin vermedi.
13.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor Mehmet Emin takım arkadaşı Veysel’e pasını attı Veysel’in sert şutu kaleci Uğur topa iki hamlede kontur ol altına alarak golle izin vermedi.

16.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor atılan uzun ara pası topu ile buluşan Mehmet Emin ceza sahası içine girmek üzereyken sert şutu kaleci Uğur zorda olsa kornere çelmeyi başardı.
27.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor Kaan'ın sert şutu top üst direğe çarptı kaleci Uğurun müdahalesi kornere çıktı top.

29.Dakikada Kağıthanesporun tecrübeli oyuncusu Hüseyin'in sert şutu kaleci Utku can uzanarak topu kornere çeldi ve gole izin vermedi.
40.Dakikada ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurduspor 'un savunma oyuncusu Selman'ın eline topun çarpması nedeni ile karşılaşmanın orta hakemi Berkay Erdemir penaltı noktasını gösterdi.

Kağıthanespor da penaltı noktasında topun başına geçen takım kaptanı Mesut’un atışı kaleci Utku can çok güzel bir refleksle topu kornere çelmeyi başararak gol olmasına izin vermedi.
43.Dakikada misafir takım Kağıthanesporda atılan uzun topla buluşan Can aldığı topla kaleci Utku can ile karşı karşıya kaldı. Başarılı futbolcu Can kalecinin bacakları arasında topu ağlara yollayarak takımını 1-0 öne geçiren gollü atarken ilk yarının da skorunu belirlemiş oldu.

48.Dakikada Kağıthanesporda Oğuz ceza sahası içinde sert şutu kaleci Utku Can kornere topu çeldi.
50.Dakikada Kağıthanesporda Hüseyin buluştuğu topla birlikte rakip ceza sahası içine girer girmez sert şutu top az farkla auta çıktı.

52.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor da sağ kanattan Mehmet Eminin ceza sahası içinde çok iyi takip eden takım arkadaşı Yunusu'un plase vuruşu topu ağlara yollayarak skora eşitlik getiren gollü attı skor 1-1 oldu.
58.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor 'da Kaan kaleci Uğur ile karşı karşıya kaldı. Uğur’un Kaan'a sert müdahalesi karşılaşmanın orta hakemi Berkay Erdemir kaleci Uğur'u Kırımızı kartla cezalandır ak oyun dışı bıraktı ve misafir takım bu dakikadan sonra sahada 10 kişi oynamak zorunda kaldı.

60.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor takım kaptanı Veysel ile serbest vuruş kullandı. Veysel’in şutu misafir takımda sonradan oyuna dahil olan Kağıthane kalecisi Ali son anda kornere çeldi.
68.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor Veysel kaleyi karşıdan gördü sert şutu top üsten auta çıktı.
70.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor Mehmet Eminin sert şutu kaleci Ali topu yumruklayarak uzaklaştırdı.

76.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor Birtan'ın serbest vuruştan gelen topa kafayı vuran Özcan’ın topu az farkla üsten auta çıktı.
78.Dakikada misafir takım Kağıyhanespor takımında Hüseyin’in sert şutu top yandan oyun alanın dışına çıktı.
84.Dakikada atılan uzun topla buluşan Kağıthanesporun tecrübeli oyuncusu Erkan kaleci Utku Can'ın solundan ağlara gönderdi ve skoru 2-1 yapan gollü attı.

86.Dakikada Küçükçekmece İdman Yurduspor ile Kağıthanespor takımları oyuncular arasında kısa süreliğine çıkan tartışmaları üzerine misafir takım Kağıthanespor taraftarları sahaya atladı bunun üzerine oyun kısa süreliğine durdu olayların yatışması üzerine karşılaşma kaldığı yerden devam etti.
Karşılamada başka gol olmayınca haftanın en önemli maçları arasında gösterilen Küçükçekmece İdman Yurduspor ,Kağıthanespor takımları arasındaki maçı misafir takım Kağıthanespor 2-1 kazanarak üç puanı alırken namağlup olarak liderliğini sürdürdü.


Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte her iki takım oyuncuları soyunama odalarına gitmek üzereyken Kağıthanespor taraftarları ev sahibi Küçükçekmece İdman Yurduspor soyunma odasını bastı bunun üzerine olaylar dışarıya kadar taşınca araçların çamlarını kıran misafir takım taraftarları teknik heyet ve yöneticilerin müdahalesi üzerine otobüslere bindirilerek uzaklaştırıldı.
Haber / Foto : Yılmaz Aktepe
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.