HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Kafa travması geçiren Futbolcu Hastaneye kaldırıldı.

Kafa travması geçiren Futbolcu Hastaneye kaldırıldı.
İkitellispor Futbolcusu Savaş Çiftci 80.Dakikada çıktığı kafa topunda rakibi ile çarpışarak Kafa travması geçiren genç futbolcu hastaneye kaldırıldı.

İFAspor sahasında Cumartesi günü İkitellispor ile Hasköy takımları arasında oynan Süper Amatör lig maçının 80. dakikasında rakibi ile çıktığı kafa topunda çarpışmadan kaynaklı başına gelen darbe sonucunda İkitelliporlu Savaş Çiftci uzun süre yerde baygın kaldı. Sahada bulunan TFF sağlıkçısının müdahalesi ile ambulans çağrılan oyuncu 40 dakika sonra gelen ambulansla Kanunu Sultan Süleyman Araştırama Hastanesine kaldırıldı.Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.