HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

İst.Trabzonspor, Deplasmanda 4-1 Galip

İst.Trabzonspor, Deplasmanda 4-1 Galip
İstanbul 1.Amatör Lig 8.Grupta Namık Sevik Sahasında oynanan maçın galibi İstanbul Trabzonspor oldu.

Ligin 4. haftasında Cerahpaşaspor ile Namık Sevik Sahasında karşılaşan İstanbul Trabzonspor karşılaşma boyunca ev sahibi takıma göre üstün futbol sergilerken girdiği gol pozisyonlarında Şuayip (2), Cansın (1), Nihat'ın attığı gollerle karşılaşmayı 4-1 kazanmasını bildi.
Trabzonspor’da bir zamanlar Hami Mandıra, Şota ve Arçil kardeşlerin zamanında Bordo-Mavili takımın formasını giyen Mehmet Yener İstanbul Trabzonspor takımını çalıştırıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.