HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ekim 2016 Salı

İstanbulMesudiyespor Tırmanışa geçmek istiyor10.Grup temsilcilerimizden İstanbulMesudiyespor takımı hafta sonu oynadığı İstanbulSinop müsabakasından tek gol ile kazandığı üç puanın mutluluğunu yaşıyor.
Sakat ve cezalı oyuncularının fazlalaştığı iki haftalık süreçte galibiyete hasret kalan İstanbulMesudiyespor takımı kazanılan üç puanın verdiği moralle tekrar seri galibiyetler almak ve zirveye iyice demir atmak niyetinde.


ZorluLeventspor müsabakası için hazırlıklarına başlayacak olan İstanbulMesudiyespor takımı gruptaki tüm takımlar gibi Leventspor takımıda son derece ciddi bir rakibimizdir ve zorlu bir doksan dakikanın kendilerini beklediğinin altını çizen Teknik Direktör Aşkın Karadeniz daha yollarının çok uzun olduğunu belirtti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.