HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

İstanbul Trabzonspor üç puanla başladı.

İstanbul Trabzonspor üç puanla başladı.
İstanbul 1.Amatör Lig 8.Grupta ligin ilk haftası İstanbul Trabzonspor Halkalı Etap sahasında Şişli Sanayi Mahallesi takımı ile karşı karşıya geldiler.

Müsabakaya hızlı başlayan ev sahibi İstanbul Trabzonspor takımı oyunun ilk dakikaları itibari ile rakip kaleye sağlı solu ataklar geliştirerek etkili olmaya başladı.

8.Dakikada İstanbul Trabzonspor baskıları sonucu misafir takım Şişli Sanayi Mahallesi takımı oyuncusunun ters vuruşu topu kendi ağlarına yolladı ve Bordo Mavili İstanbul Trabzonspor bu gole 1-0 öne geçti.

21.Dakikada İstanbul Trabzonspor takımında direkten dönen topu çok iyi takip eden Mehmet Akkaya topu ağlara yollayarak farkı ikiye skoru da 2-0 yapan gollü attı.

55.Dakikada Şişli Sanayi Mahallesi takımında ikinci sarı kart gören Yavuz Arı kırımızı kartla oyun dışı kalarak takımını sahada on kişi bırakmış oldu.

84. Dakikada İstanbul Trabzonsporda Mevlüt Kaynak serbest vuruş öncesi ceza sahası içinde yaşanan itişme sonucu ikinci sarı ve ardından kırmızı kartla oyun dışı kaldı ve ev sahibi takım İstanbul Trabzonspor da sahada on kişi kalarak eşitlenmiş oldu.

Misafir takım Şişli Sanayi Mahallesi takımı serbest vuruştan bulduğu golle skoru 2-1 yapmasına rağmen sahadan istenilen sonucu alamayarak 2-1 mağlup ayrılan takım oldu.

Ev sahibi takım İstanbul Trabzonspor ligin ilk haftasında kendi saha ve seyirci önünde rakibi Şişli Sanayi Mahallesi takımını 2-1 mağlup ederek lige üç puanla başlamış oldu.

Haber / Foto : Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.