HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2016 Salı

İstanbul Sinopspor zirveyi zorluyor.

İstanbul Sinopspor zirveyi zorluyor.
İstanbul Süper Amatör Lig 10.Grupta Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Sinopspor kendi saha ve seyircisi önünde ağırladığı Arnavutköy Belediyespor'u ikinci yarıda güzel futbol ve bulduğu gollerle 2-0 yenerek üç puanı aldı ve zirve yarışını sürdürdü.


Ligin 6.Haftası Küçükçekmece Metin Oktay Sahasında İstanbul Sinopspor, Arnavutköy Belediyespor'u takımları sahaya mutlak galibiyet için çıktılar.

3. DakikadaArnavutköy Belediyespor takımında Mustafa ceza sahası içinde top çok sert vurdu, kaleci Serkan topu çizgi üzerinde yakalayarak gol olmasına müsaade etmedi.

8.Dakikada ev sahibi İstanbul Sinopspor Yusuf’un ortası takım arkadaşı Aydının plase vuruşu top az farkla auta çıktı.


12.Dakikada köşe atışından gelen topa dokunan misafir takım Arnavutköy Belediyesporlu Enesin şutu top yandan az farkla auta çıktı.

15.Dakikada sol taraftan serbest vuruştan ceza sahasına gelen topa İstanbul Sinopspor file bekçisi Serkan Çift yumrukla topu uzaklaştırarak golle izin vermedi.

23.Dakikada Arnavutköy Belediyespor Gökhan kaleyi karşıdan gördü sert şutu top üsten az farkla dışarı çıktı.


40. Dakikada ev sahibi takım İstanbul Sinopsporlu Yusuf ceza sahası dışından sert şutu top sağ alt köşeye direğini yalayarak auta çıktı.

49.Dakikada İstanbul Sinopsporlu ceza sahası içine ortalan topa çok iyi kafaya çıkan Aydının kafa vuruşu kaleci Gürcan’ın kollarında kaldı.

52.Dakikada Arnavutköy Belediyesporlu Mustafa ceza sahası dışından sert şutu top üsten auta gitti.


60.Dakikada Arnavutköy Belediyespor da ikinci yarıda Hüseyin’in yerine dahil olan Ömer Subaşı soldan ortasını yaptı yapılan ortayı çok iyi takip eden takım arkadaşı Ersel topla buluştu şık vuruşu kaleci Serkan çok iyi bir refleksle golle izin vermedi.

65. Dakikada ceza sahası içine ortalanan topu çok iyi takip Eden ev sahibi İstanbul Sinopspor file bekçisi Serkan topu yumruklayarak uzaklaştırdı.

70.Dakikada Arnavutköy Belediyespor takımında Mustafa’nın ceza sahası içinde şutu top az farkla auta çıktı.


75.Dakikada ev sahibi İstanbul Sinopspor da ikinci yarıda Metinin yerine oyuna giren Talha sol taraftan topla ceza sahası içine girdi kaleci Gürcan ile karşı karşıya kaldı sağından topu ağlara yol yararak Sarı Lacivertli takımın 1-0 öne geçen gollünü attı.

83.Dakikada Arnavutköy Belediyespor ceza sahası içine ortalan topu kaleci Gürcan topu elinden kaçırdı topu çok iyi takip eden İstanbul Sinopsporda ilk gollünün sahibi Talha kendisinin ve takımının ikinci gollünü attı ve farkı ikiye skoru da 2-0 yapan gollü attı.


90+3Dakikada misafir takım Arnavutköy Belediyespor da ceza sahası içine ortalan topu çok iyi takip eden Yusufun rövaşata vuruşu top az farkla auta çıktı.

Karşılama da başka gol olmayınca ev sahibi İstanbul Sinopspor kendi sahasında oynadığı Arnavutköy Belediyespor ikinci yarıda Talha’nın attığı gollerle 2-0 mağlup ederek üç puanı alan takım oldu.


Aşıcı, Çıkışımız devam edecek.
Karşılaşama sonrası İstanbul Sinopspor Kulüp Ramazan Aşıcı yaptığı değerlendirmede bugün çok iyi bir futbol sergiledik rakibimizin hafta içi çok iyi çalışarak hazırlandık bu maça zor geçeceğini biliyorduk bunun içinde teknik heyetimiz bununla ilgili futbolcularımızla konuşarak maçın önemini aktardı.

kadromuz geniş olması görev verdiğimiz diğer futbolcu kardeşlerimizde görevlerini layığı ile yaptılar. Her zaman yanımızda olan taraftarımızda desteğini arkamıza aldık ve bu karşılaşma da rakibimize göre üstün bir futbol sergiledik ve karşılaşmayı 2-0 kazanmasını bildik ligin geri kalan maçlarını kazanarak inşallah bu çıkışımız devam edecektir dedi.


Toygül, Biz kendi maçlarımız kazanmaya bakıyoruz.
İstanbul Sinopsporun başarılı teknik Direktörü Cüneyt Toygül yaptığı açıklamasında bugün grubumuzun güçlü takımlarından biri olan Arnavutköy Belediyespor ile oynadık özelikle ikinci yarıda ortaya koyulan futbol ve skordan memnun kaldım futbolcularımız iyi mücadele verdi ve 2-0 kazandık üç puanla sahadan ayrılmasını bildik. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda daha dikkatli ve iyi futbol oynayarak ligin ilk yarısında iyi puan toplamak istiyoruz biz kendi maçlarımızı öncelikle kazanmak istiyoruz biz kendi maçlarımızı alarak ligde iyi bir yerde yerimizi almak istiyoruz dedi.


STAT: Küçükçekmece Metin oktay

HAKEMLER: Oğuz Kaan Işık,Enes Erdoğan,Fatih Bölükbaşı

İST. SİNOPSPOR: Serkan***Zekeriya***Buğra***Burak***Soner***Barışı**(Batuhan**)Vurakan***Metin(**)Talha****Aydın**(Yunus**)Emrullah***Yusuf***

ARNAVUTKÖY BEL: Gürcan**Halim**Emrah*Sait**Enes**Burak**Gökhan**

(Ömer**)Ersel**Mustafa**Hilmican**(Burahan *)Hüseyin**Fatih*)

GOLLER: 75 ve 83.Dk Talha


Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.