HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

İstanbul Sinopspor üç golle üç puan aldı.

İstanbul Sinopspor üç golle üç puan aldı.
İstanbul Süper Amatör lİg 10.Grupta İstanbul Sinopspor kendi sahasında Gürpınarspor takımını ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-1 sahadan galip ayrıldı.


Ligin 4.Haftasında Küçükçekmece Metin Oktay sahasında İstanbul Sinopspor ile Gürpınarspor takımları karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın ilk yarısına hızlı başlayan misafir takım Gürpınarspor 13.Dakikada Cüneyt’in attığı golle 1-0 öne geçti.
40.Dakikada ev sahibi İstanbul Sinopspor takımı 40.Dakikada Aydının attığı golle beraberliği yakalayarak ilk yarı 1-1 sona erdi.

İkinci yarı ev sahibi İstanbul Sinopspor ilk yarıya göre daha derli toplu ve rakip kalede etkili olmaya başladı.
68. Dakikada Emrullah Sarı Lacivertli İstanbul Sinopsorun 2-1 öne geçen gollünü atarak farkı bire çıkardı.

81.Dakikada İstanbul Sinopspor takımında ikinci gollün sahibi Emrullah kendisinin ikinci takımının üçüncü gollünü atarak farkı ikiye skorda 3-1 yapan gollü kayıt etti.
Müsabakanın ilerleyen süresinde başka gol ve goller olmayınca ev sahibi İstanbul Sinopspor takımı ikinci yarıda sergilediği güzel futbolu ve attığı gollerle rakibi Gürpınarspor takımını 3-1 mağlup ederek sahadan galip ayrılan takım oldu.

Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Sinopspor Dürtüncü hafta sonunda 2 galibiyet 1 beraberlik ve 1 yenilgi alarak 7 puan çıkardı ve lider Mesudiyespor arasındaki puan farkını üçe indirerek grupta üçüncü sıraya yükselmiş oldu.
Misafir takım Gürpınarspor takımı da Dördüncü hafta da yenilgi alarak evine puansız dönerken gruptaki son sıradaki yeri değişmedi.
 Haber / foto : Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.