HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

İstanbul Sinopspor Genel Kurulu Ramazan Aşçı ile Devam dedi.

İstanbul Sinopspor Genel Kurulu Ramazan Aşçı ile Devam dedi.
İstanbul Sinopspor 'un Olağanüstü Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda Kulüp
Başkanı Ramazan Aşçı, güven tazeledi.Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılan olağanüstü genel kurula Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcısı Mehmet Ersoy, Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Hamza Göneç, Küçükçekmece Belediye meclis üyesi Ferhat Yıldız, Erol Demir, Fahrettin Postacı, Küçükçekmece İBB meclis üyesi Sami Şahin, Fatih Üstünbaş, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve Genel Sekreter Recep Kelment, ÖNSİAD Başkanı Rasim Erdoğmuş, Sinop Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Çoşkun, Başakşehir Belediye meclis üyesi Nizamettin Kümeç, Sinop İş Adamları Dernek Başkanı Rafet Orhan, Gazeteci Yazar Erol Erdoğan, Rehamert Tıp Merkezi Başkanı Kemir Yapar, AYKAD Başkanı Sedat Orhan, Bezirganbahçe Spor Kulüp Başkanı Hayati Yolcu, İstanbul Demirspor Kulüp Başkanı Seyit Beli, İstanbul Balkanspor Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever ve Kulübün Onursal Başkanı Ali Çelik, Hüseyin Demirkol ,Rasim Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Katılımın yüksek olduğu İstanbul Sinopspor 'un Olağanüstü Genel Kurulunda Divan Başkanlığını Seymen Gençtürk, Divan kâtipliğine Recep Kelment ve Ergün Özcan yaptı. 
Divan Başkanı Seymen Gençtürk, Gündemi okuyarak Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile start alan kongrede kulübün yönetim kurulu faaliyet raporları ve denetleme kurulu raporları okundu. Başkanı Ramazan Aşçı’ın başkanlığındaki yönetim ibra edilirken, yeni yönetim kurulunun seçimi yapıldı. 


Yeniden delegelerin güven oyunu alarak İstanbul Sinopspor 'un Kulüp Başkanlığına seçilen Ramazan Aşçı yaptığı konuşmasında, 5 yıl görevim süresince futbol okulları dahil olmak üzerek 500 futbolcu kardeşimizi kulübe kazandırdık. Futbolun yanı sıra Atletizm, Halk Oyunları, Kick Boks, Okçuluk şubeleri açmış bulunmaktayız ve 500 sporcu sayımızı 1000 çıkartarak geleceğimiz olan çocuklarımız spor yaptırmak ve sağlıklı nesiler yetiştirmek olacaktır.

Aşçı, Yönetici arkadaşlarımız ve siz değerli arkadaşlarımızın bildiği gibi İstanbul Sinop sporumuz Halkalı Çamlık Altında Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz’in de büyük destek ve gayretleri ile 400 metre kare üzerine 2 katlı tam teşekküllü kulüp binası ve aynı zamanda üstü kapalı Halı sahamızı Kasım ayı sonu gibi çok sizlerin de katılımları ile açılışını yapacağız.
Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz başkanımıza, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve tüm ekip arkadaşlarına kulübümüze vermiş oldukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederim kongremizin hayırlı olmasını dilerim dedi.


Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Hamza Göneç, "Küçükçekmece ilçemizin güzide kulüpleri den olan İstanbul Sinopsporun kongresinde siz değerli Sinoplu hemşehrilerimle olmaktan onur duyarım, Küçükçekmece Belediyesi olarak spor kulüplerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Bugün yapılan kongrenin hayırlı olmasını diler yeni seçilen yönetime de başarılar dilerim" dedi.

Yeni Yönetim Kurulu, Ramazan Aşçı, Rafet Orhan, Mehmet Ali Demir, Yasin Şahin, Mustafa Dağcı, Kenan Bal, Fatih Üstünbaş, Osman Tuncel, Cem Yılmaz, Hüseyin Çakırbaş, Şaban Yılmaz, Mehmet Sunay, Nurettin Kara, Mukadder Yıldırım, Hamdi Demirkol, Ergin Yılmaztürk, Hakkı Çelikel, Şenol Demir, Musa Tuzlu, Hasan Güleryüz, Hasan Sarısoy Aydınsa' dan oluşurken

Denetleme Kurulu, Mustafa Sönmez, Bayram Kuş, Emre Özcan, Kenan Demirkol, Kenan Çelik, Yüksel Demir. 

İstişare Kurulu, Ali Çelik, İsmet Şahin, Rasim Yıldırım, Hüseyin Demirkol, Raşit Şahin, Kerim Balkgün, Ramazan Ulu, Musa Can, Erol Erdoğan, Ferhat Yıldız, Gülcan Kaya, Bekir Yıldız, Bilge Aslanyılmaz, Sami Şahin, Yusuf Özer, Hamdi Çelik, Sezai Öztürk, Sedat Orhan, Ahmet Zeytünlü, Nizamettin Kümeç, Muzaffer Karameşe'den oluştu

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.