HAZIRLIK MAÇLARI

6 Ekim 2016 Perşembe

İSTANBUL SAHİLSPOR SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADI.

İSTANBUL SAHİLSPOR SEZONA GALİBİYETLE BAŞLADI.
İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grup açılış mücadelesinden galip ayrılan taraf İstanbul Sahilspor oldu.


Sezonun ilk haftasında Ümraniye Hekimbaşı Sahasında Yamanspor takımına misafir olan İstanbul Sahilspor sahadan 3 puanla ayrıldı. Ayhan Demir, Ufuk Can Tür, Gürkan Çakar hakem triosunun yönettiği müsabakanın saha komiserliğini Feridun Koçak üstlendi.  Yamanspor’un başlama vuruşu ile start alan maçın 17. dakikasında İstanbul Sahilspor ceza sahası içinde oluşan karamboldan faydalanan Ömer Coşkun takımını öne geçiren golü attı. 1 – 0
Gol sonrası oyunu rakip sahaya yıkan İstanbul Sahilspor’da 26. ve 33. dakikalarda Murat Bilgin Yamanspor filelerini havalandırarak takımını 2 – 1 öne geçirdi. İlk yarıda başka gol olmayınca İstanbul Sahilspor devreyi 2 – 1 önde kapattı.


İkinci yarıda daha diri olan taraf İstanbul Sahilspor 58. dakikada gizli golcüsü Serhat Atasayan’ın ayağından nefis bir golle 3 – 1 öne geçti. 63. dakikada bu kez yamanspor atağında ceza sahası içindeki mücadelede orta hakem Ayhan Demir penaltıya hükmetti. topun başına geçen Ömer Coşkun İstanbul Sahilspor kalecisi Ersin gani’yi avlamayı başararak takımının ve kendisinin ikinci golünü filelerle buluşturdu. 3 – 2Penaltı sonrası gergileşen maçı sarı kartlarını kullanarak normale döndürmeye çalışan hakem Ayhan Demir maçın sonuna 7 dakika eklerken maçta başka gol olmayınca İstanbul Sahilspor sahadan 3 – 2 galip ayrılarak sezona galibiyetle başlayıp grubunda şampiyonluğun en kuvvetli adayı olduğunu gösterdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.