HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

İstanbul Balkanspor kız voleybol takımı kuruldu.

İstanbul Balkanspor kız voleybol takımı kuruldu.
2014 yılında kurulan ve ilk olarak Futbol branşlarında faaliyet gösteren İstanbul Balkanspor Kulübü artık Voleybol branşında da faaliyette bulunacak.


İstanbul Balkanspor Kulübü Kız Voleybol Takımı’nın kurulduğunu belirten İstanbul Balkanspor Kulübü Başkanı Rıdvan Vatansever, “Kulübümüz kurulduğu günden bu yana salon sporlarını ve amatör branşlarının destekleyerek çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapabilmelerini amaçlıyor. 2014 yılında kurulan İstanbul Balkanspor Kulübü, Futbol branşında altyapı olarak hizmet vermekteydi. Şimdi ise yöneticimiz Ferhat Öztürk’ün büyük çabaları sonucunda bu branşa voleybolu da eklemiş bulunmaktayız.” dedi.


08-15 Yaş Arasında Çocuklarımızı kayıt yaptırabilecek.
Yeni kurulan İstanbul Balkanspor Kulübü Kız Voleybol Takımı’na katılmak isteyen sporcuların Hafta sonları Küçükçekmece Eşref Bitlis Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi kapalı spor salonu Saat:12:30 ile 14:00 arası 08-15 yaş  arasında doğan çocuklarımız katılabileceklerdir.

İstanbul Balkanspor Kulübü Kız Voleybol Takımı Tarık Yıldırım yönetiminde Voleybol Takımımızda oynamak isteyenlerin Eşref Bitlis Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi kapalı spor salonu Kompleksi’ne müracaat ederek, detaylı bilgileri alabilirler.” ifadelerini kullandı.


Tarkan Yıldırım Kimdir?
İstanbul Pertevniyal ve Beşiktaş Spor Kulüplerinde voleybol oynadı. Koza ve Bahçeşehir Kolejlerinde okul takımı, Yeşilyurt Spor kulübünde kulüp takımı antrenörlüğü yaptı. Bahçeşehir Koleji ile ilçe, Koza Koleji ile il, Yeşilyurt Spor Kulübü ile Türkiye dereceleri yaptı. Halen antrenörlüğe aktif olarak devam
etmektedir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.