30 Ekim 2016 Pazar

İstanbul 1.Amatör Lig 30 Ekim Pazar müsabaka programı ve sonuçları.

İstanbul 1.Amatör Lig 30 Ekim Pazar müsabaka programı ve sonuçları.

1. GRUP
13:00 Bolluca - Çanakça (Bolluca) 3-1
15:00 Esenyurt İncirtepe - Gazitepe (Esenyurt Bld) 1-1
15:00 Başakşehir - Yeşil Esenyurt (Taşoluk) 2-4
15:00 B. Mimarsinan - Avcılar Cihangir (Mimarsinan Baba Hakkı) 1-1
Kavaklı Köyü - BAY

3. GRUP
11:00 Tepecik Anadolu - Denizköşkler (Tepecik) 1-2
13:00 Alibey - Akalan (Silivri) 0-0
15:00 Yeşilbayır - Başakşehir İkitelli (Hadımköy) 0-1
15:00 Büyük Kılıçlı - Muratbey (Silivri) 0-0
Subaşı - BAY

5. GRUP
09:00 Fatih Hilalspor - Güngörenspor (Mimarsinan) 0-0
11:00 CFS Bağcılar - Zeytinburnu (Mahmutbey) 0-0
15:00 Cevatpaşaspor - Yedikulespor (Bayrampaşa İBB) 1-1
15:00 Hürriyetgücü - Havataşspor (Nurtepe) 1-1
Sarıyer Yenimahalle - Şirinevler 0-3H

7. GRUP
10:45 Kumkapı Sarıçubuk - Piyalepaşa (Namık Sevik) 2-2
11:00 Topkapıspor - Ulutepespor (Mimarsinan) 1-3
13:00 Abidei Hürriyet - Tepebağ Kültür (Nurtepe) 2-1
13:00 Bahçelievler Soğanlı - Etilerspor (Kocasinan) 2-0
13:00 Mahmutşevketpaşa - Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 0-2

9. GRUP
15:00 Günyamaç - Çapaspor (Sadabad) 0-2
15:00 Bahçeköyspor - Eroğluspor (Bahçeköy) 5-0
15:00 Ceylanspor - Şafak 76 (Küçükköy) 3-2
16:30 Şehreminispor - Gültepe Özgençlik (Namık Sevik) 1-1
Bayrampaşa Teknik - BAY

11. GRUP
13:00 İstanbul Bulancak - Giresun Emeksan (Mahmutbey)2-1
15:00 Poligon Fethiye - Küçükpazar (Çayırbaşı) 0-5
15:00 Kanarya - Haliç (Kanarya) 2-0
15:00 Çeliktepe Ümit - Çankırı Marufspor (Yahya Kemal) 0-0
Yıldıztabyaspor - BAY

13. GRUP
09:00 Haydarspor - Harmantepe (Namık Sevik) 1-1
11:00 Cevizlispor - Yeni Levent Konaklar (Beyoğlu) 0-1
13:00 1863 Boğaziçi - Damlaspor (Bahçeköy) 3-2
15:00 Sefaköy - Araphan (Sefaköy Kartal) 0-1
Nurtepespor - BAY

15. GRUP
13:30 Pendik Kaynarca - Taçspor (Kaynarca) 0-0
15:00 Kartal Çavuşoğlu - Heybeliada (Kartal Yunus)
15:00 Kavacık - Üsküdar Anadolu (Kavacık) 2-1
Sancaktepespor - Ömerlispor 3-0H
Küçükyalı Yelken - BAY

17. GRUP
13:00 Kartalgücüspor - Aydınlıspor (Kartal Yunus)
15:00 Gümüşsuyuspor - Üsküdar 1919 (Ortaçeşme)
15:00 Ataşehir Doğuşspor - 1923 Esenkent (Yenisahra) 2-4
15:30 Çakmakspor - Sapanbağlarıspor (Çakmak) 2-0
Fikirtepe Dumlupınarspor - BAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.