23 Ekim 2016 Pazar

İstanbul 1. Amatör Lig 23 Ekim Pazar maç programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

İstanbul 1. Amatör Lig 23 Ekim Pazar maç programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

2. GRUP
15:00 Güzelcespor - Gökçealispor (Güzelce) 5-0
15:00 S. Ortaköy - Merkez Kayaşehir (S.Ortaköy) 2-0
15:00 Kamiloba - Çiftlikköyspor (Kemal Karasu) 0-0
15:30 Avcılar Yeşilkent - Hadımköy (Firüzköy) 2-3

4. GRUP
11:00 Rumeli Kavağı - Kocamustafapaşa (Çayırbaşı) 0-1
11:30 Bağcılar Cemspor - K.K. Mevlana (Mahmutbey) 0-1
13:00 Bayrampaşa Demir - Muradiyespor (Bayrampaşa Bld) 0-1
15:00 Küçükçekmece İY - Kağıthanespor (İFA) 1-2

6. GRUP
09:00 Pınarspor - Teraziderespor (Çayırbaşı) 0-2
13:00 Küçükayasofya - Hamidiyespor (Namık Sevik) 0-3
13:00 Tophane Tayfun - Selvispor (Beyoğlu) 3-1
15:00 Yeni Özkartal - Cevat Köprübaşı (Gazi Mahallesi) 1-1
15:00 Sefaköy Kartal - Ateştuğlaspor (Sefaköy Kartal) 1-1

8. GRUP
11:00 Şişli Yaylaspor - Sanayi Mahallesi (Feriköy) 0-1
11:00 Cerrahpaşaspor - İstanbul Trabzonspor (Namık Sevik)1-4
13:00 Kilyosspor - Esenlerspor (Çayırbaşı) 3-1
15:00 Gültepe - Bahçelievler (Yahya Kemal) 0-0
15:00 Zeytinburnu Yıldız - S. Sultançiftliği (Hasan Doğan)1-2

10. GRUP
14:00 Örnektepespor - Mimarsinan (Mehmet Akif Ersoy)3-2
15:00 Çayırgücüspor - Akatlarspor (Yıldıztabya) 1-2
15:00 Okmeydanı Fetihspor - Kanarya Azimspor (Okmeydanı) 4-1
17:00 Aksaray - İstanbul Gümüşhane (Namık Sevik) 1-1

12. GRUP
11:00 Kartaltepespor - İstanbul Bayburtspor (Bayrampaşa Bld) 5-2
13:00 Balat Yeşilova - Sultanmuratspor (Mimarsinan) 1-0
15:00 Şehzadebaşıspor - Seyrantepe Yeşilcespor (İBB Büyükşehir) 3-4
17:00 Güneşli - Öz Alibeyköy (Mahmutbey) 1-2

14. GRUP
14:00 İçerenköy İY - Koşuyoluspor (Çakmak)0-3
15:00 Balkan Yeşilbağlar - Örnekköyspor (Kartal Yunus) 0-2
15:00 İstanbul Esnafspor - Cevizli Anadoluspor (Sultanbeyli 75.Yıl) 0-6
15:00 Barbarosspor - Taşdelenspor (Selimiye) 1-0

16. GRUP
12:00 Yamanspor - Valide Tayfun (Çakmak) 2-1
14:00 İstanbul Sahilspor - Elmalıspor (İdealtepe) 1-0
15:00 Orhanlıspor - Kartal Yuvası (Tuzla Bld)2-4
16:00 Maltepe Yıldızspor - Pendik Kavakpınar (İdealtepe) 2-1

18. GRUP
12:00 Acıbadem Üsküdar - Kemahspor (Yenisahra) 1-2
14:00 Gülensuspor - Adalarspor (Başıbüyük) 2-0
15:30 Çavuşbaşıspor - Pendik Güllübağlar (Çavuşbaşı) 2-0
16:00 Sarıgazi - Yakacık (Sarıgazi) 0-2

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.