22 Ekim 2016 Cumartesi

İstanbul 1. Amatör Lig 22 Ekim Cumartesi 4. Hafta Maç programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.



İstanbul 1. Amatör Lig 22 Ekim Cumartesi 4. Hafta Maç programı ve sonuçlarını buradan takip edebilirsiniz.

1. GRUP
13:00 Kavaklı Köyü - Esenyurt İncirtepe (Silivri) 2-0
13:00 Avcılar Cihangir - Başakşehir (Firüzköy) 2-2
15:00 Gazitepespor - B. Mimarsinan (Silivri) 5-3
15:00 Yeşil Esenyurtspor - Bollucaspor (Esenyurt Bld) 0-3

3. GRUP
11:00 Denizköşkler - Alibeyspor (Firüzköy) 2-2
13:00 Muratbeyspor - Tepecik Anadolu (Çatalca) 0-2
13:30 Başakşehir İkitelli - Büyük Kılıçlıspor (İFA) 3-1
15:00 Subaşıspor - Yeşilbayırspor (Çatalca) 2-0

5. GRUP
11:00 Zeytinburnuspor - Hürriyetgücü (Merkezefendi) 0-3
15:00 Şirinevlerspor - Yedikulespor (Kocasinan) 1-1
15:00 Havataşspor - Cevatpaşaspor (Albayrak) 3-0
17:00 Güngörenspor - CFS Bağcılar (Yıldıztabya) 4-1

7. GRUP
11:00 Abidei Hürriyet - Mahmut Şevket Paşa (Nurtepe) 2-0
13:00 Altınovaspor - Bahçelievler Olimpik (Albayrak) 3-3
15:00 Etilerspor - Topkapıspor (Ayazağa) 1-3
15:00 Ulutepespor - Kumkapı Sarıçubuk (Yusuf Tunaoğlu) 2-0
17:00 Tepebağ Kültür - Piyalepaşaspor (Merkezefendi) 1-3

9. GRUP
15:00 Gültepe Özgençlikspor - Ceylanspor (Küçükçekmece) 4-3
15:00 Şafak 76 - Bahçeköyspor (Mahmutbey) 2-4
15:00 Eroğluspor - Günyamaçspor (Hasan Doğan) 5-1
15:00 Bayrampaşa Teknik - Şehreminispor (Bayrampaşa Bld) 4-1

11. GRUP
11:00 Giresun Emeksan - Poligon Fethiye (Alibeyköy) 4-1
13:00 Yıldıztabyaspor - Kanaryaspor (Yıldıztabya) 1-0
13:00 Çankırı Marufspor - İstanbul Bulancakspor (Bayrampaşa Bld) 1-2
15:00 Haliç - Çeliktepe Ümitspor (Namık Sevik) 8-0

13. GRUP
13:00 Damlaspor - Cevizlispor (Hasan Doğan) 2-3
13:00 Harmantepespor - 1863 Boğaziçi (Yahya Kemal) 0-2
15:00 Araphanspor - Haydarspor (Alibeyköy) 1-0
15:00 Nurtepespor - Sefaköyspor (Nurtepe) 0-2

15. GRUP
14:00 Küçükyalı Yelken - Kavacıkspor (Başıbüyük) 0-1
15:00 Üsküdar Anadolu - Sancaktepespor (Selimiye) 2-1
15:30 Taçspor - Kartal Çavuşoğlu (Dudullu) 2-4
17. GRUP
13:30 Aydınlıspor - Gümüşsuyuspor (Tuzla Bld) 2-6
15:00 Fikirtepe Dumlupınar - Ataşehir Doğuş (Yenisahra) 3-1
16:00 Sapanbağlarıspor - Kartalgücüspor (Kartal Bulvar) 1-3
16:00 1923 Esenkentspor - Çakmakspor (Başıbüyük) 3-2

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.