HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2016 Salı

İlk Yarı CKFA, İkinci Yarı Vardar

İlk Yarı CKFA, İkinci Yarı Vardar.
U17 ligi 1.hafta müsabakasında CKFA, Vardar Spor'u Kemerburgaz ŞehitOsman Yumuk Tesislerinde konuk etti.

CKFA ilk yarısını 2-0 önde tamamladığı karşılaşmada uzun süre önde götürdüğü müsabakanın uzatma dakikalarında yediği golle beraberliğe razı oldu.
CKFA, Vardar Spor ile oynadığı müsabakanın ilk yarısında 15. dakika da Berk Aleksander Subaşı ve 22. dakikada Emre Anıl'ın golleri ile 2-0 önde kapadı. İkinci yarıda birkişi eksik oynamanın verdiği dezavantajla skoru korumak için geiye yaslanan CKFA, uzatma dakikalarında gelen gole engel olamayınca Vardar ile puanları bölüştü. Vardar'ın golleri 75. dakika da Arda Başoğlu ve 90+ da Sezgin Gezer'den geldi. Karşılaşmanın 35. dakikasında CKFA takımından Mekin Kutucular rakibi ile girdiği ikli mücadele sonrasında hakem tarafından kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

CKFA . Can Serozan, Kaan Karaağaç, Ali Bayar, Ahmet Gülay, İlan Sason, Ömeraslan Uğural, Emre Anıl, Mehmet Mert Aksoy, Berk Aleksander Subaşı, Mekin Kutucular, Şan Yalman
Yedekler : Furkan Yapar, Jeff Behar, Selim Bayar, Efe Durmuş, Cem Hakkı Geçgören, Berke Şen

VARDAR : Ferhat Aydın, Bahadır Arıkan, Abdullah Acet, Kudret Sadık Bayrak, Erkan İdris Yılmaz, Batuhan Gül, Osman Atış, Sezen Gezer, Arda Başoğlu, Enescan Bayrak, Yusuf Yaşar
Yedekler : Yusuf Mert Gökalp, Cevdet Ozan Tangüler, Adem Turan sarıkaya, Yasin Selim Yılmaz 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.