HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ekim 2016 Pazartesi

Hasköy Penaltılarla hem 3 Puanı Aldı Hem De Liderliğini Sürdürdü.


Hasköy Penaltılarla hem 3 Puanı Aldı Hem De Liderliğini Sürdürdü.
İstanbul Süper Amatör Lig 9. grubun iki başarılı ekibi Çeliktepe ile Hasköy Spor 5. hafta müsabakalarında Seyrantepe tesislerinde karşı karşıya geldi.Kağıthane temsilcisi Çeliktepe Spor karşılaşmaya hızlı başladı. İlk dakikalarda genç kadrosu ile rakibi üzerinde baskı kuran Çalıktepe, ceza alanı  çevresinde kazandığı serbest vuruşta da Emrullah'ın frikik golü ile 1-0 öne geçti. 


Hasköy'ün beraberlik golü erken geldi.
Çeliktepe karşısında skor olarak geriye düşen Hasköy beraberlik golü için yüklenmeye başladı. 13. dakikada sağ kanattan gelişen Hasköy atağında ceza alanı içine gönderilen topta hakem elle müdahale gerekçesi ile penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Sergen skora eşitliği getirdi. 1-1
İlk yarı 1-1 berabere sonuçlandı. 


İkinci yarı Hasköy daha istekli bir futbol ortaya koyarken Çeliktepe skoru korumaya çalıştı. 70. dakikada ceza alanı içine giren Hasköy'lü futbolcuya yapılan müdahale de hakem Hasköy lehine ikinci kez penaltı noktasını gösterdi. Topun başına ilk atışta olduğu gibi tekrar Sergen geçti ve topu ağlarla buluşltururken aynı zamanda maçında skorunu ilan etti.
Çeliktepe 1 - Hasköy 2Hasköy Spor bu galibiyet sonrasında 5 maçta 15 puan toplayarak liderliğini sürdürürken Çeliktepe üst üste aldığı 2 mağlubiyetle alt sıralara doğru gerilemesini sürdürdü.9. GRUP TOPLU SONUÇLAR
İkitelli - Karabekir (İfa Std) 0-3
İst. Malatya - Ayazağa (Vefa Std) 3-2
Başakşehir Kartal - Anadolu Hisarı (Cebeci) 2-1
İst. Tokat - Pazariçi Köprülü (Albayrak Suni Çim) 1-2
Çeliktepe - Hasköy (Seyrantepe) 1-2


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.