HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ekim 2016 Pazartesi

Hamidiyespor, 4X4'lük

Hamidiyespor, 4X4'lük
İstanbul 1.Amatör lig 6. grupta lider durumda bulunan Hamidiyespor geride kalan 4 haftada topladığı 12 puanla zirvedeki yürüyüşünü sürdürüyor.
Kura çekimi sonrasında kulislerde "Kendi altyapı sporcuları ile çıkıyor. İddiası olmaz" sözlerine karşı ısrarla alt yapıdan yetiştirdiği futbolcularla sahada yer alan Hamidiyespor bu konudaki ısrarının ne kadar doğru olduğunu da tüm kulüplere  gösterdi.

Geçtiğimiz sezon lig sonuna kadar yarışın içinde kalmayı başaran Hamidiyespor son anda süper amatör lig yolculuğundan geri kalmıştı. Yeni sezonda da kadrosunda birkaç takviye dışında bir değişiklik olmayan Kağıthane temsilcisi geçen sene kaçırdığı Süper Amatör lig heyecanını bu sezon kaçırmak istemiyor. 
Ligde Sefaköy Kartal, Yeni Öz Kartal, Tophane Tayfun, Küçük Ayasofya, Cevat Köprübaşı, Pınarspor, Selvi spor, Ateştuğlave Terazidereile aynı grupta yer alan Hamidiyespor geride kalan 4 haftada rakip filelere 12 gol gönderirken kendi kalesinde daha gol görmedi.

1. Hafta Hamidiye - SefaköyKartal :3-0
2. Hafta Pınarspor - Hamidiye : 0-5
3. Hafta Hamidiye - T. Tayfun 1-0
4. Hafta Küçük Ayasofya - Hamidiye 0-3

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.