HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2016 Pazartesi

Halkalı Taştepespor U 17 Tam Gaz

Halkalı Taştepespor U 17 Tam Gaz
Halkalı Taştepe U -17 Gençleri 3-0 kazandı.
İstanbul U -17 /A Gençler liginde şampiyonluğun iddialı takımlarından olan
Halkalı Taştepespor, Zeytinburnu Merkezefendispor'u 3-0 yenerek çıkışını sürdürdü.


Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş sahasında karşı karşıya gelen Halkalı Taştepespor, Zeytinburnu Merkezefendispor takımları galibiyettik için sahaya çıktılar.

Teknik Direktör, Mürşid Memioğlu yönetiminde sahaya çıkan Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepespor Batuhan (2) ve Ömer'in attığı gollerle güçlü rakibini güzel futbol ve bir birinden güzel gollerle Merkezefendispor'u 3-0 mağlup ederek sahadan üç puanla ayrılan takım oldu.


Halkalı Taştepespor: Yusuf, Gürayi, Enser, Koğun, Yunus Emre, Muhammet, Emir, Eren, Batuhan, Fatih, Ömer

Merkezefendispor: Berke, Kadir Burak, Furkan, Ferhat, Kadir, Recep, Yiğit, Yunus Emre, Çağatay, Sefa, Eray.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.