HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ekim 2016 Cuma

Gültepe Özgençlikspor'da Alişan Yılmaz istifa etti.

Gültepe Özgençlikspor'da Alişan Yılmaz istifa etti.
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından olan Gültepe Özgençlikspor Kulüp Başkan
yardımcısı Alişan Yılmaz görevinden ayrıldı.

Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, kulübü ileriye taşımak için bugüne kadar kendi iş yoğunluğuyla beraber bir çok çalışma yaptığını belirtti. Bu süreçte başarılı bir dönem geçirdiklerini düşündüğünü kaydeden Yılmaz, açıklamada şu ifadelere yer verdi.

"Ancak geldiğimiz bu noktada gece gündüz demeden canla başla çalıştığımız Gültepe Özgençlikspor kulübü içinde 1 sezondur sürdürdüğüm aktif yöneticilik görevimden kendi işlerimin de yoğun olması sebebiyle üzülerek istifa ediyorum."
Yılmaz, içindeki Gültepe Özgençlikspor sevgisi bitmeyeceğini belirterek, "Kulübün zor şartlarını en iyi bilen kişi olarak desteğimi her zaman dışarıdan da olsa sonuna kadar yapacağım" ifadelerin i kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.