HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ekim 2016 Cuma

Gültepe Özgençlikspor kötü başladı.5-1

Gültepe Özgençlikspor kötü başladı.5-1
İstanbul 1.Amatör Lig 9.Grupta ligin ilk haftası Namık Sevik Stadında Çapaspor
ile Gültepe Özgençlikspor takımları karşı karşıya geldiler.


Müsabaka boyunca üstün oyananayan ev sahibi çapaspor özelikle ikinci yarı daha etkili ve baskılı olan futbol ortaya koyan Çapaspor takımı girdiği gol poziyonlarını değerlendirerek karşılaşmadan 5-1 galip ayrılmasını bildi.

Ligin ilk haftasında deplasmanda farklı skorla mağlup olan  Gültepe Özgençlikspor ise  sahadan puansız ayrılarak taraftarlarını üzerken, ev sahibi Çapaspor da ilk maçta farklı skorla galip gelmenin ve lige üç puanla başlamanın sevinci vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.